E-Mail List

Name :
Surname :
E-Mail :
Enterprise :
Telefon :
GSM :
Fax :
Address :
Your site :
Company field of activity :

Basında Biz

-Wehicle Seat World 2013 Sayılı Dergisindeyiz - Detalı bilgi için tıklayınız.


-BUSWORLD TURKEY 2012 FUARI

 
Koltuk arkası TV üretimi yapan Simroll, Türkiye’de ve dünyada tercih edilen bir marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Simroll End.Mobil Tek.Ltd.Şti. tarafından üretimi yapılan Simroll Koltuk Arkası TV’ler ile amaçlarının Türk mühendisinin adını dünyaya duyurmak olduğunu söyleyen Simroll End.Mobil Tek.Ltd.Şti. Genel Müdürü Murat Aydın, yazılımların tamamının Türk mühendisleri tarafından geliştirildiğini belirtti.
 
Detaylari için tıklayınız
 
SİMROLL BASINIYLA İLGİLİ ÇEŞİTLİ HABERLER
 
Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı yapan Ulusoy ve Varan koltuk arkası TV’lerde Simroll’ü tercih etti.
 
Simroll ve Ulusoy; Ulusoy ve Varan grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı Cem KOÇAK ile birlikte Simroll End.Mobil Tek.Ltd.Şti. Kurucularından Genel Müdür Murat AYDIN Genel Müdür Yardımcısı Nazmi Kalkar ile birlikte çözüm ortaklığı adına sözleşmelerini imzaladı. Detaylar için aşağıdaki tıklayınız.
 
Günümüzün en çok kullanılan Android,Linux yazılım sistemlerini bir araya getiren simroll markası koltuk arkası kişiye özel ekranlarla sektörde yeni bir dönemi başlattı.
 
Sitemize özel olarak yapılan davet'de Simroll End.Mobil Tek.Ltd.Şti. Bilişim Bölümü Müdür Yardımcısı Nazmi KALKAR ürünlerinin,fonksiyonel bir yazılım sistemine sahip olduğunu,tüm alt yapı aksamları ile bağlantı kablolarının mevcut araçlara zarar vermediğini ve yanmaz kablolardan %100 güvenli,simroll marka ekranların tamamı ile Türk üretimi ve en az ısınan ekran markası olduklarını belirtmiştir. Detaylari için tıklayınız.
 
ŞEHİRLERARASI yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan Ulusoy ve Varan koltuk arkası TVlerde Simrollu tercih etti.
 
Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda firmanın tüm otobüslerinde Simroll marka ekranların takılması konusunda anlaşmaya varıldı. Ulusoy Genel Merkezi’nde yapılan bayilik anlaşmasına Ulusoy&Varan grubunu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koçak, Simroll End.Mobil Tek.Ltd.Şti. Kurucularından Genel Müdür Murat Aydın, Genel Müdür Yardımcısı Nazmi Kalkar katıldı. Detaylar için tıklayınız.
 

SIMROLL TANITIM VİDEOSU


     

 

Name :
Surname :
E-Mail :
Enterprise :
Telefon :
GSM :
Message :